سامانه ثبت نام جشنواره بیست و دوم (نسخه 1.5)

سامانه ثبت نام جشنواره بیست و دوم (نسخه 1.5)

جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران

پشتیبان / تقویم اجرایی/ دانلود قالب پیشنهادنامه صحنه ، مناطق / دانلود قالب پیشنهادنامه تجربه های اجرا (docx)

مهلت ثبت نام صحنه به اتمام رسید / مهلت ثبت نام تجربه های اجرا و مناطق به اتمام رسید / مهلت ثبت نام پژوهش به اتمام رسید / مهلت ثبت نام نمایشنامه نویسی و ترجمه نمایشنامه به اتمام رسید / مهلت ثبت نام عکس تئاتر به اتمام رسید / مهلت ثبت نام مدرسان به اتمام رسید / 20 اسفند جشنواره جشنواره ها و پایان نامه های برگزیده


تئاتر دورنما

برای ثبت نام در «تئاتر دورنما» رزومه و در صورت وجود طرح پیشنهادی خود را در یک فایل پی دی اف بارگزاری نمایید.

تذکر ویژه: بنا به درخواست دبیران کانون‌ها و انجمن‌های علمی، اسامی صاحبان آثار در مرحله بازخوانی حذف می‌گردد. لذا در پیشنهادنامه و هیچ یک از فایل های ارسالی نام خود را ننویسید.
دوستان گرامی برای جلوگیری از وقفه در ثبت نام ، لطفا به این نکات توجه کنید :
۱- حتما حتما پیشنهاد نامه را دانلود کرده و به سوالات پاسخ دهید .
۲- الزامی برای پاسخ به همه سوالات پیشنهادنامه نیست و می‌توانید برای مواردی که هنوز به نتیجه نرسیده‌اید، از پاسخ «نمی‌دانم» استفاده کنید.
۳- حتما همه ی فایل های ارسالی خود از جمله: پیشنهادنامه، نمایشنامه، پژوهش، ترجمه، گواهی اشتغال به تحصیل، تصویر مجوز و ... را با "کد ملی صاحب اثر و بخش جشنواره" تغییر نام داده، ذخیره کرده و بعد آپلود کنید.
0012456789-Sahneh.pdf : مثال
توجه داشته باشید برای شرکت در بخش صحنه، ارسال پیشنهادنامه تکمیل شده شامل ایده اجرایی و خلاصه طرح نمایشنامه اجباری بوده و سایر موارد ضمیمه مانند اسکیس صحنه و لباس، عکس ضمیمه و ... اختیاری می باشد.
۴- برای برخوداری از نظرات دانشجویان، آخرین سوال پیشنهادنامه مرتبط به آسیب‌شناسی جشنواره است و می‌توانید با پاسخ به آن، دبیرخانه را در برگزاری هرچه بهتر جشنواره همراهی کنید.
۵- بعد از اطمینان داشتن از فرم خود ثبت نام را انجام دهید و از ثبت نام تکراری جداً خودداری فرمایید.
۶- دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های استان تهران و البرز فقط می توانند در بخش صحنه ثبت نام کنند و دانشجویان شاغل به تحصیل در دیگر استان های کشور فقط و فقط باید در بخش مناطق ثبت نام کنند .


**** لطفا توجه کنید ، اگر ایمیل ثبت نام را دریافت نکرده اید اما با پیام " اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد " روبرو شدید ، مطمئن باشید که ثبت نام شما انجام شده است و نیاز نیست به پشتیبان پیام بفرستید . سپاس

. کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به سایت «جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران» است ©
(سامانه ثبت نام جشنواره بیست و دوم نسخه (1/5
طراحی شده توسط هاست امداد