سامانه ثبت نام جشنواره بیست و سوم (نسخه 1.6.1)

سامانه ثبت نام جشنواره بیست و سوم (نسخه 1.6.1)

جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران

پشتیبان / دانلود فراخوان جشنواره بیست و سوم / دانلود پیشنهاد نامه تجربه های اجرا

آخرین مهلت ثبت نام بخش:
اتمام مهلت ثبت نام تئاتر صحنه ای، مناظق، تجربه های اجرا و رادیو / اتمام مهلت مدرسان / اتمام مهلت پژوهش / نمایشنامه نویسی و ترجمه نمایشنامه 30 شهریور / بخش بین الملل 30 شهریور 1399 / عکس 15 مهر 1399 / ماکت صحنه و پوستر 20 مهر 1399 / جشنواره جشنواره ها و پایان نامه های برگزیده 20 مهر1399


دوستان گرامی برای جلوگیری از وقفه در ثبت نام ، لطفا به این نکات توجه کنید :

1- جشنواره بیست و سوم مرحله ی ارزیابی متون و طرح های اجرایی در بخش مناطق و تئاتر صحنه ای را حذف نموده و نیازی به بارگذاری متون و طرح های نمایشی برای این بخش ها نیست.
2- حتما همه ی فایل های ارسالی نمایشنامه، پژوهش، ترجمه، ماکت صحنه، گواهی اشتغال به تحصیل، تصویر مجوز و ... را با "کد ملی صاحب اثر و بخش جشنواره" تغییر نام داده، ذخیره کرده و بعد آپلود کنید.
0012456789-Namayeshnameh.pdf : مثال
3- بعد از اطمینان داشتناز فرم خود ثبت نام را انجام دهید و از ثبت نام تکراری جداً خودداری فرمایید.
4- دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های استان تهران فقط می توانند در بخش صحنه ثبت نام کنند و دانشجویان شاغل به تحصیل در دیگر استان های کشور فقط و فقط باید در بخش مناطق ثبت نام کنند .

5- با توجه به شرایط پیش آمده ، شما می توانید در بخش گواهی اشتغال به تحصیل، تصویر کارت دانشجویی خود را بارگذاری کنید و با پذیرفته شدن نهایی اثر خود گواهی اصل اشتغال به تحصیل را ارائه دهید.
**** لطفا توجه کنید ، اگر ایمیل ثبت نام را دریافت نکرده اید اما با پیام " اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد " روبرو شدید ، مطمئن باشید که ثبت نام شما انجام شده است و نیاز نیست به پشتیبان پیام بفرستید . سپاس

. کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به سایت «جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران» است ©
(سامانه ثبت نام جشنواره بیست و دوم نسخه (1/5
طراحی شده توسط هاست امداد